Zakład Pogrzebowy firmy ”ELTEL”  świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe.

Usługi naszej firmy wykonywane są profesjonalnie z pełnym szacunkiem dla uczuć i przekonań katolickich jak i innych wyznań religijnych. Zawsze staramy się dostosować do możliwości finansowych klientów.

Firma Pogrzebowa "Eltel" postawiła sobie za zadanie otaczać opieką wszystkie osoby, które powierzyły nam organizację uroczystości pogrzebowych bliskich osób. Okazane nam zaufanie jest dla firmy nagrodą i zachętą dla dalszych działań, które będziemy podejmować, aby spełnić Państwa oczekiwania.

Dlatego też pracownicy naszej firmy odznaczają się najwyższymi kompetencjami zawodowymi, kulturą osobistą i ogromną empatią, aby realizacja poszczególnych etapów uroczystości pogrzebowej przebiegała ściśle według życzeń klientów.

Zajmujemy się wszelkimi kwestaimi związanymi z przygotowaniem pogrzebu. Załatwiamy wymagane formalności w kościołach wszystkich wyznań, na cmentarzach, w urzędach i instrytucjach ZUS i KRUS.

Do obsługi uroczystości pogrzebowych posiadamy wysokiej klasy karawany dostosowane wyposażeniem i kolorem do rangi wydarzenia. Wymogi te spełniają karawany firmy Mercedes, które odzwierciedlają nastrój powagi i szacunku dla odbywającej się uroczystości. Mają one dostosowane miejsce pozwalające bezpiecznie umieścić w nim trumnę z ciałem, czy urnę z prochami zmarłego. Specjalnie podświetlone dodają godności i elegancji, a kolor głębokiej czerni - symbol bólu i żałoby - uszlachetnia ceremonię pogrzebową.

Posiadamy też karawan w pięknym perłowym, białym kolorze. Biel oznacza źródło życia, prawdy i zwycięstwo nad złem i śmiercią. Symbolizuje zmartwychwstanie i życie wieczne. Kolor tego karawanu jest naszym świadomym wyborem umotywowanym religijnie i kulturowo. Podczas pogrzebu całkowicie spełnia funkcję reprezentacyjną.

Naszą pomocą służymy w biurze w Iławie przy ulicy Kościuszki 39B

          Nasze usługi obejmują :
- Bezgotówkowe rozliczenie zasiłku pogrzebowego, różnice wypłacając po ceremonii pogrzebowej, załatwianie wszelkich formalności pogrzebowych;
- Reprezentowanie Państwa w Urzędach w celu dopełnienia wszelkich formalności.
- Drukowanie i zamieszczanie klepsydr w miejscach do tego wyznaczonych,

    

Klepsydry są również umieszczane na naszej stronie internetowej w zakładce "Nekrologi" oraz w prasie - Gazeta Iławska, Kurier Iławski

Umieszczenie nekrologu w prasie – Gazeta Iławska, Kurier Iławski i inne media,

- Całodobową eksportacje zwłok z mieszkań;
- Organizacja kremacji zwłok;
- Transport oraz obsługę pogrzebową zwłok i prochów na terenie całej Polski,

   

    

  

   

  

Poniżej reprezentujemy kilka przykładów trumien znajdujących się na stanie magazynowym

  

  

Do dyspozycji Państwa są trumny dębowe, sosnowe, trumny dzielone, ekshumacyjne i urny.

W naszej ofercie znajdą państwo również trumny przeznaczone do pochówku dzieci.

Urządzenie chłodnicze do schładzania ciała będącego w trumnie. Stosowane szczególnie w domach klientów.

                           
Posiadamy nowoczesną chłodnię do przechowywania ciał zmarłych, nowa kaplica do odprawiania różańców oraz sprzęt – chłodnię do przechowywania ciał ułożonych w trumnach w domu klienta;

Kaplica św. Łazarza w Iławie

    Zadbamy o elegancki wystrój mogiły na cmentarzu.

   

   

  

   

Służymy Państwu wyborem garderoby pogrzebowej

  

   

Służymy różnym sposobem opuszczania trumny do mogiły

1. Nowoczesny

2. Tradycyjny

3. Lub za pomocą lin do opuszczania do grobu

 

Służymy również doskonałym nagłośnieniem na cmentarzu

   


- Oferujemy bogaty wybór wieńców, wiązanek oraz innych kompozycji. Realizujemy zamówienia z katalogów lub indywidualnie.

Poniżej prezentujemy kilka przykładów naszych kompozycji.  Z pełną ofertą katalogową mogą Państwo zapoznać się w siedzibie naszej firmy.

   Wieńce

       

       

   

 

Kompozycje

       

   

Wianki

       

       

Ze względu na umiejscowienie kwiaciarni w pobliżu Cmentarza Komunalnego w Iławie , istnieje możliwość zamawiania wieńców i wiązanek pogrzebowych, które z indywidualna dedykacją na szarfie, dostarczymy na konkretny pogrzeb lub ułożymy na wskazanym grobie. Można zlecić firmie również uporządkowanie grobu, wymianę krzyża drewnianego lub tabliczki, zapalenie znicza, posadzenie kwiatów, wymiana kwiatów itp.


Ustalenie zakresu usługi uzgadnia się telefonicznie z naszą kwiaciarnią Tel. +48 89-648-87-70 (pon. – pt. 7.00 do 18.00, sob. 8.00 do 18.00, niedz. 9.00 do 16.00), z biurem firmy tel. +48 513-129-980 lub za pomocą poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Następnie ustaloną kwotę należy wpłacić na konto :
PHU ELTEL
Ul. Kościuszki 39B
14-200 Iława
PKO BP
60 1020 3583 0000 3202 0163 3478
Wykonanie usługi potwierdzamy zdjęciem.

Przykładowe ceny usług:
Uporządkowanie grobu (posprzątanie starego wystroju grobu, umycie grobu, zagrabienie wokół grobu)  od -50 zł;
Wiązanka z dedykacją na szarfie (kwiaty do uzgodnienia) od -50 zł;
Uporządkowanie grobu (zakres jak wyżej) do tego 3 znicze  i stroik od -100 zł;
Wieniec z dedykacją na szarfie od -150 zł.